21450234178

«Зоотрополіс»: дивовижні пригоди з життя ссавців.

Вже 17 березня на великі екрани України вийде найочікуваніший мультфільм весни-2016 – «Зоотрополіс».

«Зоотрополіс», або «Звірополіс» став ювілейною, 55-ою стрічкою Діснея. Фільм розповідає про дивне місто, побудоване та заселене антропоморфними тваринами. В цьому величезному мегаполісі існують фантастичні квартали, в яких гармонійно співіснують тварини усілякого розміру та виду. В центрі історії – рішуча кролиця, офіцер поліції Джуді Хоппс. Разом із своїм напарником лисом Ніком Вільде вона береться за складну справу, від розкриття якої залежить доля всього міста, аби довести своїм колегам, що вона займає своє місце у поліції не дарма.

Режисером фільму став Байрон Ховард, знайомий більшості прихильників Діснея своїми стрічками про Рапунцель. Він вирішив створити «Зоотрополіс» як данину поваги Діснеєвському Робіну Гуду та технологіям CGI. А от продюсера фільму, Кларка Спенсера, надихала «Книга джунглів».

Як завжди, до дубляжу стрічки були залучені популярні актори та виконавці – Джинніфер Гудвін, відома глядачам роллю Білосніжки у серіалі«Якось у казці», Джейсон Бейтман з «Чарівної крамниці», Алан Т’юдик, Шакіра, Бонні Хант та інші.

Стрічка наповнена безліччю пародій на популярні бренди, на багатьох відомих діячів та, власне, на інші мультфільми Діснея. За словами режисера прототипом для головної героїні, Джуді Хоппс, став славетний Супермен, а от її напарник лис Нік однаково схожий як на Робіна Гуда з однойменного мультфільму, так і на актора Кері Гранта.  Взагалі багато персонажів Зоотрополісу були змальовані з класичних образів Діснея, таких як, наприклад, лев Муфаса з «Короля Льва».

«Зоотрополіс» був дуже тепло прийнятий критиками та глядачами в США. За перший вікенд він зібрав 73.7 млн. доларів у прокаті США та Канади, встановивши новий рекорд стартових зборів для картин Діснея.  І вже за тиждень українські глядачі зможуть насолодитися тонким гумором, іронією та захоплюючими пригодами у Зоотрополісі.