desktopwallpapers.org.ua_9959

Зоряна Лея – нова принцеса Діснея?

Фанати акторки Керрі Фішер, яка виконала роль славетної Леї Органи в кіноепопеї «Зоряні війни», настільки засмучені через її смерть, що благають студію Disney змінити правила франшизи «Принцеси Діснея».

Як відомо, американська акторка й письменниця Кері Фішер, яка прославилася завдяки ролі принцеси Леї в «Зоряних війнах», померла після тяжкого серцевого нападу наприкінці 2016-го року. Шанувальники актриси і до сьогодні продовжують висловлювати свою скорботу, адже її смерть, безумовно, вплинула на думки тисяч людей по всьому світу.

Нещодавно в інтернеті з’явилася онлайн-петиція, що звернена до голови корпорації Disney Боба Ігера. В цій петиції фанати Фішер вимагають включити принцесу Лею в офіційний список «Принцес Діснея». Це спровоковано тим, що в 2012 році студія Disney придбала права на Lucasfilm, під егідою якого виходили всі фільми серії «Зоряних війн», тож формально принцеса Лея дійсно є «принцесою Діснея».

Однак проблема полягає в тому, що «Принцеси Діснея» – це окрема франшиза, яку було запущено в 2000-му році, і не кожен головний жіночий персонаж діснеївських мультфільмів автоматично входить в офіційний список «Принцес». Наприклад, Ельза з “Холодного серця”, що принесла компанії понад мільярд доларів, не є офіційною «Принцесою Діснея», адже вона – королева Еренделла.

Тож шанувальники актриси вирішили, що єдиним доречним вчинком від Disney буде відмовитися від правила, за яким “Принцеса Діснея” повинна бути анімованим персонажем, і зробити Лею повноправною “Принцесою”. Фанати вважають, що це буде прекрасним способом вшанувати пам’ять Керрі, а також нарешті включити в сім’ю Діснея Lucasfilm, який цінують мільйони людей.

На сьогодні петицію вже підписало більш ніж 99 000 людей. Однак керівництво студії ще й досі ніяк не прокоментувало цю ситуацію.