353953311406

Зустрічайте неперевершеного Ральфа!

Вже 22-го листопада відбудеться довгоочікувана прем’єра – «Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі». Чого чекати від нової стрічки?

Нагадаємо, що картина є сиквелом прекрасного стереофільму 2012 року, яккий розповідав про Ральфа, героя-руйнівника в аркадній іграшці, який вже 30 років працює в ігровому автоматі.  Після кожного робочого дня славному хлопцеві Феліксу, на честь якого названа гра, дістаються золота медаль і загальна любов, а ось із Ральфом  ніхто навіть не хоче спілкуватися. Засмучений велетень, якого ще й не запросили на святкування ювілею власної гри, вирушає на пошуки медалі та друзів в сусідні автомати.

Над мультфільмом працював славетний режисер – Річ Мур, відомий своєю роботою над «Симпсонами» та «Футурамою».  Над оригінальним озвучуванням стрічки попрацювали відомі актори – Джон Райлі, Сара Сильверман, Джейн Лінч (яка є ще й співавтором сценарію) та інші. Музику для фільму створив популярний композитор Генрі Джекмен, відомий багатьма роботами в кіно.

Яскрава, кумедна, дотепна та приємна в усіх відношеннях стрічка швидко завоювала серця глядачей. Орім того, вона здобула премію Національної Ради Кінокритиків США, цілих п’ять премій «Енні» та неодноразово була номінована на «Оскар», «Золотий глобус» та «BAFTA». Тож, влітку 2016 року було вирішено створити продовження мультфільму.  Режисер та актор, що подарував Ральфу голос, погодилися брати участь в новому проекті і робота закипіла.

Дія мультфільму розгортається через шість років після подій першого фільму. Сюжет оповідає про пригоди Ральфа та його подруги Ванілопи на просторі інтернету, куди вони потрапляють, коли Wi-Fi роутер підключається до мережевого фільтру, до якого підключено всі ігрові автомати. В інтернеті друзі бачать багато цікавого, Ванілопа навіть хоче залишитися в інтернеті назавжди… А чого хоче Ральф? Скоро дізнаємось!

«Ральф-руйнівник 2» стане першим повнометражним анімаційним проектом, де поєднано найвідоміших персонажів славетних студій «WaltDisneyPictures: Walt Disney AnimationStudios», «Pixar», «Marvel» та «Lucasfilm». В тому числі в новій стрічці прихильники зможуть побачити усіх (так-так, усіх) принцес Діснея.

Тож, із нетерпінням чекаємо на зустріч з улюбленими героями!